Únor 2007

Elektronická podpora výuky

21. února 2007 v 1:23 | HejTi |  E-learning
Tak jsem v pondělí byl poprvé na kurzu Elektronická podpora výuky. Byla to taková seznamovací hodina. Přišlo nás šest. Asi hodně lidí odradila povinnost napsat esej pro povolení zápisu. Ono to nebylo tak strašné - Napsal jsem odstavec, co si myslím o e-learningu, ocitoval dvě definice e-learningu. Napsal, že jsem se s e-learninem setkal na střední a teď v rámci ISu. Toť vše.

Ten předmět je zcela prakticky zaměřený (což mě možná trochu mrzí - uvidíme) - neprobírá se tam žádná teorie, ale každý jsme si měli vybrat nějaký předmět, kterému pomůžeme nebo prostě něco praktického a že si průběžně o tom budeme povídat, jaké máme problémy a tak. Já budu dělat elektronickou podporu právě tomuhle předmětu, takže se můžete těšit na více informací o tomto předmětu, co v něm vůbec je možno dělat a pokud to bude možné, zveřejníme to co se v něm udělalo za poslední roky...

Říkali jsme si, že je to příležitost, pokud někdo by chtěl pomoct nějakému vyučujícímu na MU a výměnou za to dostane kredity - 5 a to se počítá;-)